Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГУ столиці ініціюють створення нових комунальних підприємств
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

У столиці ініціюють створення нових комунальних підприємств

КМДА має намір створити комунальні підприємства, які будуть проводити відкриті тендери для компаній на надання комунальних послуг. Це одна із складових якнайшвидшого реформування ЖКГ, переконані у відомстві.

У Київській міській державній адміністрації ініціюють надання комунальних послуг на тендерній основі. Про це заявив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов, йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Зокрема посадовець зазначив, що серед важливих заходів реформування – створення вже найближчим часом у кожному районі Києва комунального підприємства, до складу якого входитимуть всі ЖЕКи району.

«Це комунальне підприємство буде проводити відкриті тендери для компаній на надання комунальних послуг та нести повну відповідальність перед киянами за їх виконання. Сьогодні комунальні послуги сплачують понад 95% киян, але ці гроші не завжди використовуються за призначенням. Неприпустимо обслуговуючим конторам витрачати їх на свій розсуд. Тому ми також маємо зобов’язати ЖЕКи оприлюднювати інформацію про свою фінансову діяльність», – сказав Ігор Ніконов.

Також, за словами першого заступника голови КМДА, для оперативного вирішення проблем сфери столична влада планує створити єдину диспетчерську службу.

«Це буде єдиний центр, до якого зможуть звертатися мешканці з тією чи іншою проблемою. Міська диспетчерська, в свою чергу, буде передавати доручення відповідним службам. Контролювати її роботу буде спеціально створена інспекція», – розповів Ігор Ніконов.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)