Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїБудівництвоУ столиці побільшає паркувального простору
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У столиці побільшає паркувального простору

Київ розшукує інвестора на будівництво сучасного паркінгу. Об’єкт розміститься у Оболонському районі столиці.

Київ оголосив конкурс для інвесторів на будівництво багаторівневого паркінгу з об'єктами транспортної інфраструктури на ділянці 1 га на перетині просп. Оболонський та вул. Героїв Дніпра в Оболонському районі міста. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі КМДА.

Проект передбачає будівництво трьох 1-6-поверхових будинків загальною площею 6,18 тис. кв. м (у т.ч. площа 6-поверхової будівлі №1 - 1,98 тис. кв. м; 1-6-поверхового будинку №2 - 2 тис. кв. м; 5-поверхового будинку №3 - 2,2 тис. кв. м). Орієнтовна вартість проекту будівництва складе 37 млн грн.

За умовами конкурсу, всі витрати по реалізації будпроекту фінансуються інвестором. Зокрема, передбачена сплата інвестором-переможцем організатору конкурсу коштів у розмірі 5% вартості проекту, але не менш 1,541 млн грн (без урахування ПДВ) на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури Києва.
 
Старі міські інженерні мережі в зоні будівництва паркінгу інвестор зобов'язаний за власні кошти демонтувати і замінити новими.
 
Замовником підготовчих будівельних робіт зі зведення паркінгу виступає комунальне підприємство «Київтранспарксервіс».
 
Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, проблема дорожнього трафіку у Києві стане актуальною наступного року. Столична влада обіцяє запровадити європейську систему управління дорожнім рухом у місті.
 
Крістіна Болотова
 
Коментарі (0)