Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГУ столичній підземці зростає собівартість проїзду
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У столичній підземці зростає собівартість проїзду

У наступному році собівартість проїзду одного пасажира у столичному метрополітені підвищиться до 3,16 грн. За таких умов на підприємстві не бачать альтернативи подорожчанню проїзду.

КП «Київський метрополітен» прогнозує підвищення собівартості проїзду одного пасажира у наступному році з 3,11 грн до 3,16 грн. Про це заявив заступник начальника комунального підприємства Валерій Гавриленко, повідомляє «РБК-Україна».

«Собівартість перевезення одного пасажира в 2014 році на рівні 3,11 грн. На наступний рік ми очікуємо собівартість на рівні 3,16 грн», - зазначив він.

За словами заступника начальника метрополітену, з минулого підвищення тарифу на проїзд у 2008 році тариф на електроенергію зріс на 72%, а індекс інфляції склав приблизно 190%. Тому питання підвищення тарифів на проїзд є вкрай актуальним.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, київський міський голова Віталій Кличко прогнозує підвищення ціни на проїзд у метро на початку наступного року. Якою вона буде в грошовому еквіваленті, поки не повідомляється.

 
Коментарі (0)