Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГ«Укрпошта» продасть Головпоштамт в Києві через майдани
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

«Укрпошта» продасть Головпоштамт в Києві через майдани

"Укрпошта" планує продати будівлю Головпоштамту в центрі Києва за 1 млрд гривень

"Укрпошта" планує продати будівлю Головпоштамту в центрі Києва за 1 млрд гривень. На думку глави "Укрпошти" Ігоря Смілянського, головного офісу компанії, де працює понад тисячу осіб, не місце на Майдані Незалежності.

Про це KV стало відомо з повідомлення 24 каналу з посиланням на інтерв'ю глави "Укрпошти" Ігоря Смілянського.

"Хрещатик, Майдан - місця, де проходять демонстрації, історичні події. Тоді блокується виробничий процес. Йому не місце в центрі Києва. Краще нехай це буде якийсь готель. А ось Укрпошта може сміливо працювати не в центрі", - розповів Ігор Смілянський і уточнив, що операційний зал може залишитися у "Укрпошти" як символ і візитка.

За словами Смілянського, на приведення будівлі в порядок необхідно 75 млн гривень, які краще витратити на нові автомобілі, відділення та інформатизацію.

Він зазначив, що до приходу нової команди компанія заробляла на оренді 10 млн гривень рік, а в 2019 році - вже 60 млн гривень.

Смілянський повідомив, що завдяки прийнятому в листопаді 2019 року закону "Укрпошта" отримала право продавати непрофільний майно, і за тиждень виручили за склади під Києвом і під Львовом 90 млн гривень.

"Наш головний сортувальний центр, через який проходить 60% пошти країни, розташований біля залізничного вокзалу. 15 тис. Квадратних метрів, 3 гектара землі", - розповів Смілянський, і уточнив, що новий сортувальний центр хочуть побудувати за межами столиці.

 

 
Коментарі (0)