Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїВодопостачанняВ 5 районах столиці відключили гарячу воду
Новини ЖКГ
25 Травня 2018 p.
24 Травня 2018 p.
22 Травня 2018 p.
21 Травня 2018 p.
18 Травня 2018 p.
17 Травня 2018 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


Погода

В 5 районах столиці відключили гарячу воду

У Києві в понад 450 будинках відключили гарячу воду.

Компанія “Київенерго” призупинила гаряче водопостачання у Голосіївському, Печерському, Солом'янському, Дарницькому та Шевченківському районах столиці з 23 травня у зв'язку з гідравлічними випробуваннями, повідомляє прес-служба компанії.

“З 23 травня по 6 червня випробування тепломереж проводяться від станції теплопостачання №1 і ТЕЦ-5”, - зазначено у повідомленні.

У цей період гаряче водопостачання буде тимчасово призупинено для 467 житлових будинків, 7 лікувальних закладів, 19 дитячих садочків, 20 шкіл і 220 відомств у Голосіївському районі.

У Печерському районі тимчасово відключать від гарячого водопостачання 145 житлових будинків, 3 лікувальних установи, 3 дитячих садки, 3 школи і 87 відомств.

У Шевченківському районі - 126 житлових будинків, 3 лікувальних установи, 3 школи і 90 відомств.

У Солом'янському районі - 265 житлових будинків, 15 лікувальних установ, 18 дитячих садків, 7 шкіл і 172 відомства.

У Дарницькому районі - 227 житлових будинків, 1 лікувальний заклад, 10 дитячих садочків, 6 шкіл та 118 відомств.

Як повідомлялося раніше, “Київенерго” призупинило гаряче водопостачання у Шевченківському та частково у Солом'янському районах столиці з 16 травня у зв'язку з гідравлічними випробуваннями.

Гідравлічні випробування - це метод діагностики тепломереж, застосовуваний під час кожного міжотоплювального періоду. Вони дають змогу виявити й відремонтувати максимально можливу кількість найбільш зношених ділянок мереж, запобігши в такий спосіб появі пошкоджень під час опалювального сезону.

 

 
Коментарі (1)
Коля
23 Травня 2017 p. 18:57
У нерозкрадених олігархами країнах усі планові ремонти, промивки і випробування мереж давно проводяться без відключення водопостачання. Мабуть під час цих планових заходів пускають воду по запасним трубам.. . --------------------------------------------------------------------------Одним із пережитків соціалістичного режиму є регулярні відключення гарячого водопостачання , особливо у неопалювальний період. Але чомусь теперішній олігархічний режим не бореться із цим рудиментом "совка", навіть навпаки, посилює та поглиблює його. От би де показати перевагу капіталізма над соціалізмом! Але у нас за 25 років незалежності нічого у цьому плані не зроблено на краще... Натомість олігархічний режим руйнує пам"ятники, перейменовує вулиці, зупинки..., а кому це потрібно, крім самих олігархів?