Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2020-2021В центрі Києва оновили тепломережі
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

В центрі Києва оновили тепломережі

Кияни отримають тепло по нових трубопроводах. На заміну тепломереж у центрі столиці «Київенерго» спрямувала понад 24 млн грн.

ПАТ «Київенерго» завершує планову заміну магістральних і розподільчих мереж у центрі столиці. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі компанії.

Фахівці Компанії здійснюють перекладку найбільш зношених і проблемних ділянок трубопроводів, які були прокладені на початку 50-х і 60-х років. Проводиться, зокрема, реконструкція близько 600 м магістральних мереж діаметром 325 мм на вулицях Толстого і Вєтрова, а також близько 700 м магістральних трубопроводів діаметром 600 мм на вул. Уманській.

«На ділянках по вул. Толстого і Вєтрова за останній рік відбулося 8 пошкоджень, по вул. Уманській - 13 лише за останні півроку. Тому Компанія винайшла додаткові кошти на реконструкцію цих ділянок і включила їх у план робіт на поточний рік», – повідомив директор структурного відокремленого підрозділу «Київські теплові мережі» ПАТ  «Київенерго» Євген Глушак.

Завершити роботи на вул. Толстого та Уманської планується до 1 жовтня та 15 жовтня поточного року.

Раніше компанія «Київенерго» завершила капітальний ремонт близько 200 м розподільчих мереж діаметром 57 і 76 мм на вул. Єреванській. Ця ділянка вимагала заміни у зв'язку зі зношеністю та великою кількістю пошкоджень. Тільки за останній рік відбулося 5 пошкоджень.

«Центр столиці перебуває під пильною увагою енергетиків, адже мережі тут – одні з найстарших у столиці. У поточному році ми замінили 1,4 км найбільш проблемних ділянок тепломереж в центрі на сучасні енергозберігаючі попередньо ізольовані трубопроводи, що, безумовно, вплине на стабільність опалювального сезону в даному районі» , - зазначив Євген Глушак.

Нагадаємо, «Київенерго» продовжує здійснювати планову реконструкцію найбільш зношених тепломереж столиці. Так, у поточному році в міжопалювальний період фахівці Компанії мають намір реконструювати понад 30 км (у двотрубному вимірі) як магістральних, так і розподільчих трубопроводів. На сьогодні рівень зношеності столичних тепломереж становить близько 60%.

Інна Бойко
 
Коментарі (0)