Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняВ деяких районах столиці проведуть промивку мереж холодної води
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

В деяких районах столиці проведуть промивку мереж холодної води

Згідно із щорічним графіком, буде проводитись профілактична промивка мереж холодної води в Деснянському та Оболонському районах столиці.
Згідно із щорічним графіком, буде проводитись профілактична промивка мереж холодної води в Деснянському та Оболонському районах столиці.
 
У Деснянському районі у зону робіт потраплять мережі по вул. Електротехнічна. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 6 на 7 грудня, а саме з 23.00 до 06:00. 
 
В Оболонському районі у зону робіт потраплять мережі житлового масиву Оболонь. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 6 на 7 грудня, а саме з 23.00 до 06:00. 
 
Профілактика проводитиметься вночі. Упродовж часу виконання робіт не рекомендується користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. 
 
Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.
 

Нагадаємо, що промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода не застоювалась та не погіршувалась її якість.  

 
Коментарі (0)