Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняВ Дніпровському та Дарницькому районах столиці проведуть випробування тепломереж із застосуванням барвника
Loading...

24СМИ:


Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

В Дніпровському та Дарницькому районах столиці проведуть випробування тепломереж із застосуванням барвника

Із 27 лютого до 10 березня 2017 року планується проведення випробувань теплових мереж зони теплового постачання ТОВ «Євро-Реконструкція», а саме: на території Дніпровського та Дарницького районів міста Києва.
Із 27 лютого до 10 березня 2017 року планується проведення випробувань теплових мереж зони теплового постачання ТОВ «Євро-Реконструкція», а саме: на території Дніпровського та Дарницького районів міста Києва. Роботи здійснюватимуться з метою виявлення витоків теплоносія шляхом застосування органічного барвника – флуоресцеїну. Барвник не є токсичною речовиною і не шкідливий для організму.
 
ТОВ «Євро-Реконструкція» отримала на проведення зазначених робіт відповідний дозвіл головного управління Держспоживслужби України в місті Києві.
 
У результаті проведення випробувань, у квартирах мешканців зазначених районів може спостерігатися в кранах вода жовто-зеленого кольору. Персонал теплової інспекції ТОВ «Євро-Реконструкція» та персонал РТМ «Дарниця» (ПАТ «Київенерго») проводять контроль наявності пошкоджень у теплових мережах, внутрішніх будинкових системах шляхом виявлення забарвленої води в теплових камерах, зливних стоках, центральних, індивідуальних теплопунктах і через сигнали від людей.
 
Просимо мешканців інформувати про наявність у кранах води забарвленого кольору за телефонами: (044) 291 08 44, (044) 291 09 55, (044) 291 67 55, (044) 291 67 65.
 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
16