Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКë рамках реалізації Інвестпрограми ми реконструювали сім каналізаційних станцій» - Київводоканал
Новини ЖКГ
19 Листопада 2019 p.
15 Листопада 2019 p.
14 Листопада 2019 p.
13 Листопада 2019 p.
12 Листопада 2019 p.
08 Листопада 2019 p.
06 Листопада 2019 p.
05 Листопада 2019 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

«В рамках реалізації Інвестпрограми ми реконструювали сім каналізаційних станцій» - Київводоканал

За час реалізації Інвестпрограми ПрАТ «АК «Київводоканал» на 2017 рік завершив реконструкцію семи каналізаційних станцій (п’ять з яких введено в експлуатацію) та один самопливний каналізаційний колектор.
Інвестиційна програма ПрАТ «АК «Київводоканал» на 2017 схвалена постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг лише у серпні 2017 року. Для її виконання залишалося лише 5 місяців, повідомляє прес-служба підприємства.
                                            
У повідомлення говориться, що за час реалізації Інвестпрограми ПрАТ «АК «Київводоканал» на 2017 рік завершив реконструкцію семи каналізаційних станцій (п’ять з яких введено в експлуатацію) та один самопливний каналізаційний колектор. Розроблено та затверджено в установленому порядку проекту документацію для технічного переоснащення системи запірної арматури танків для зберігання рідкого хлору в цеху хлорного господарства Деснянської водопровідної станції в м. Києві та для реконструкції однієї водопровідної мережі.
 

Відповідно до Інвестиційної програми ПрАТ «АК «Київводоканал» на 2017 рік розпочато розробку проектної документації для реконструкції чотирьох водопровідних мереж, енергогосподарства Дніпровської водопровідної станції, резервуару чистої води, семи вузлів знезараження води, дамб мулових полів Бортницької станції аерації. 

 
Коментарі (0)