Рус Укр
ГоловнаКоментаріФінансування ЖКГВ.Клічко:«Першочергові заходи з ремонту тепломереж Києва коштують 4 млрд грн»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

В.Клічко:«Першочергові заходи з ремонту тепломереж Києва коштують 4 млрд грн»

За словами Кличка, готувати місто до наступного опалювального сезону буде комунальне підприємство «Київтеплоенерго» та підкреслив, що «Київенерго» залишає місту теплову інфраструктуру в критичному стані.
Тільки першочергові заходи з ремонту тепломереж Києва коштуватимуть 4 млрд гривень, це повідомляє прес-служба мера Києва Віталія Кличка. 
 
За словами Кличка, готувати місто до наступного опалювального сезону буде комунальне підприємство «Київтеплоенерго».
 
«У квітні завершилася 17-річна угода з «Київенерго» на оренду теплового господарства міста. Отримуючи постійні нарікання киян на роботу компанії, ми ухвалили рішення не продовжувати угоду, підтримала таке рішення і Київрада», – сказав Віталій Кличко.
 
КП «Київтеплоенерго» вже цієї зими забезпечувала подачу опалення в двох районах Києва на лівому березі. І протягом опалювального сезону спеціалісти комунального підприємства ліквідували 400 аварій на теплотрасах.
 
Віталій Кличко підкреслив, що «Київенерго» залишає місту теплову інфраструктуру в критичному стані.
 

«Компанія щорічно зривала план з ремонту труб теплотрас. В результаті теплове господарство опинилося в занедбаному стані, і тільки першочергові заходи з ремонту тепломереж Києва обійдуться в 4 млрд грн. Одразу після завершення поточного опалювального сезону місто почне підготовку до наступного: головне завдання – заміна найаварійніших ділянок мереж, які можуть стати причиною збоїв з теплопостачанням», – додав мер столиці. 

 
Коментарі (0)