Рус Укр
ГоловнаКоментаріФінансування ЖКГВ.Кличко:«Нафтогаз», на жаль, шантажує киян»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

В.Кличко:«Нафтогаз», на жаль, шантажує киян»

За словами Віталія Кличка, НАК «Нафтогаз Україна» наполягає аби Київ взяв на себе мільярдні борги «Київенерго» перед «Нафтогазом»
Сьогодні близько 3 тисяч житлових будинків столиці залишаються без гарячої води. За словами мера столиці, причина відсутності гарячої води - відмова НАК «Нафтогаз України» укласти договір зі створеним комунальним підприємством «Київтеплоенерго» на постачання газу. 
 
За словами Віталія Кличка, НАК «Нафтогаз Україна» наполягає аби Київ взяв на себе мільярдні борги «Київенерго» перед «Нафтогазом», повідомляє прес-служба КМДА.
 
Кличко відзначив, що місто не може взяти на себе борги приватної компанії, які накопичувалися не один рік. До того ж, частина цієї заборгованості – це штрафи та пені, що не мають джерела погашення. Більше того, частина  боргу оскаржується в суді. І місто не має права брати на себе заборгованість, точна сума якої  не визначена. І це є предметом судових розглядів. Стаття закону, на якій наполягає «Нафтогаз», -спірна і не може зобов’язати місто взяти тягар мільярдних боргів без детального їх аналізу. За словами мера столиці, такими є висновки не лише міських фахівців, але й експертів міжнародних аудиторських компаній з «великої четвірки».
 
«Одна справа - борги киян за спожиту послугу, інша ж справа- штрафи і пені, що є результатом господарської діяльності, - відзначив Кличко. - Компанія «Нафтогаз», на жаль, вирішила шантажувати киян. Відключили газ допоки борги «Київенерго» не будуть їм повернуті. Моя чітка позиція – ми повинні цю конфліктну ситуацію вирішувати в судах. Але кияни не мають бути заручниками такої  ситуації, - заявив Кличко. – Ми готові до суду. Але в нас ключова вимога – включіть газ людям», - наголосив мер. 
 

Кличко запевнив, що місто готове до конструктивного діалогу, але  за умови, що враховуватимуться не тільки фінансові інтереси компаній, але й інтереси людей. 

 
Коментарі (0)