Рус Укр
ГоловнаПублікаціїВодопостачанняВодопроводи столичної Троєщини оновили поліетиленовими трубами
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Водопроводи столичної Троєщини оновили поліетиленовими трубами

Зараз оновлення зношених мереж водопостачання неможливо без нових технологій і сучасних матеріалів. Для транспортування питної води найбільш ефективні поліетиленові труби.
Забудова найбільшого столичного спального району Троєщина почалася в 1981 році після спорудження Московського моста. У той час всі інженерні мережі в СРСР будувалися тільки з металевих труб. З тих пір пройшло близько сорока років і зараз жителі району, якому проживає близько 300 тисяч чоловік, мають, на жаль, трубопроводи, практично вичерпали свій експлуатаційний ліміт.
 
Зараз оновлення зношених мереж водопостачання неможливо без нових технологій і сучасних матеріалів. Для транспортування питної води найбільш ефективні поліетиленові труби. Їх довговічність і не схильність корозії є незаперечними перевагами в порівнянні з трубною продукцією з інших матеріалів.
 
Цієї осені була здійснена реконструкція аварійного магістрального водопроводу питного водопостачання по вулиці Бальзака на ділянці між вулицями Сабурова і Марини Цвєтаєвої. Старий чавунний 900-міліметровий трубопровід був оновлений пластиковими трубами ПЕ 100 SDR 17 діаметром 800 мм виробництва Рубіжанського трубного заводу. Труби поставлялися в відрізках і з'єднувалися за допомогою зварювання нагрітим інструментом встик.
 
Модернізацію водопровідних мереж проводили з використанням методу санації - протягання заздалегідь зварених в батіг труб в старий трубопровід, використавши його як футляра.
 
Дана технологія мінімізує розкопки і не створює незручності для жителів. Всього методом протягання було замінено 529,5 м труб. Невелику ділянку протяжністю 184 м реконструювали традиційним траншейним методом. Також були оновлені дві дві водопровідні камери і один колодязь.
 
 

Слід відповісти, що при санації для центрування труб у футлярі були використані ковзаючі опори. Ці пристосування призначені для горизонтальної підтримки трубопроводу, забезпечуючи при цьому можливість його зміщення при температурних деформаціях і в осьовому, і в поперечному напрямках. Основне завдання ковзають опор - збереження поверхні труб від стирання і створення умов для їх поздовжніх переміщень в встановлених місцях. Застосування ковзних опор стало додатковою гарантією безаварійної експлуатації оновленого водогону. 

 
Коментарі (0)