Рус Укр
ГоловнаКиївські будніТарифи ЖКГЗ березня споживачів електроенергії Києва обслуговуватиме нова компанія
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

З березня споживачів електроенергії Києва обслуговуватиме нова компанія

ПАТ «Київенерго», відповідно до вимог Закону України «Про ринок електричної енергії», передало функції з розподілу і постачання електроенергії ПрАТ «ДТЕК Київські Електромережі».
ПАТ «Київенерго», відповідно до вимог Закону України «Про ринок електричної енергії», передало функції з розподілу і постачання електроенергії ПрАТ «ДТЕК Київські Електромережі». 
 
Нова компанія розпочинає обслуговувати споживачів електричної енергії Києва з 1 березня 2018 р. Зміна постачальника не вплине на порядок та вартість надання послуг, повідомляє прес-служба ПАТ «Київенерго».
 
ПрАТ «ДТЕК Київські Електромережі» надаватиме послуги за раніше укладеними договорами з ПАТ «Київенерго», тому киянам  не потрібно укладати нові договори на електропостачання.
 
Зміна постачальника електроенергії відбулася в межах виконання ПАТ «Київенерго» закону «Про ринок електричної енергії», прийнятого у 2017 р. Він зобов’язує всі українські обленерго до грудня 2018 р. провести розділення функцій генерації, передачі та постачання електроенергії шляхом їх передачі новоствореним компаніям. Це загальносвітова практика і вимога Третього Енергетичного пакету ЄС, який забезпечує конкурентні умови роботи на ринку.
 
До листопада 2018 р. «ДТЕК Київські Електромережі» поєднуватиме розподіл і постачання електроенергії. Згодом, у встановлені законом терміни, додатково відбудеться відокремлення функції постачання.
 
Коментарі (0)


16