Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняЗабруднення київського повітря і води в нормі
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Забруднення київського повітря і води в нормі

Стаціонарні джерела Дніпровської та Деснянської водопровідних станцій викидають в атмосферне повітря низку хімічних речовин, які разом з тим, не перевищують дозволені концентрації та обсяги.

Згідно з результатами перевірок Державної екологічної інспекції у місті Києві, які проходили у червні цього року на Дніпровській та Деснянській водопровідних станціях Київводоканалу, перевищень викидів забруднюючих речовин на зазначених спорудах немає.

Про це «У.К.» повідомили в прес-службі ПАТ «АК «Київводоканал».
Відповідно до Закону України «Про охорону атмосферного повітря», на Дніпровській та Деснянській водопровідних станціях Київводоканалу щорічно перевіряється рівень викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та додержання нормативів.

Слід зазначити, що викид речовин в атмосферу – невід’ємна складова будь-якого підприємства. Тому припинити повністю забруднення атмосфери можливо лише припинивши роботу водопровідних станцій.

Однак, для того, щоб мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище встановлюються нормативи, яких обидві станції суворо дотримуються. Так, згідно з дозволом, стаціонарні джерела Дніпровської та Деснянської водопровідних станцій викидають в атмосферне повітря низку хімічних речовин, які разом з тим, не перевищують дозволені концентрації та обсяги.

Крім того, щоб зробити безпечним процес знезараження питної води та виключити можливість витоку отруйного хлору, наразі розробляються проекти будівництва заводів по виробництву гіпохлориту натрію, який покликаний замінити використання рідкого хлору.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)