Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГЗагальний рівень сплати киянами за ЖКП у липні збільшився
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Загальний рівень сплати киянами за ЖКП у липні збільшився

Рівень сплати киянами за житлово-комунальні послуги у липні становить понад 100% Найкращі показники демонструє Голосіївський район.

У липні серед будинків усіх форм власності, які обслуговуються у комунальному підприємстві «Головний інформаційно-обчислювальний центр», рівень сплати з урахуванням погашеної заборгованості становить 103,78%. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі КМДА.

Також збільшився у порівнянні з минулим місяцем рівень сплати з врахуванням погашеної заборгованості і серед будинків комунальної форми власності, він становить 103,53% (у червні – 97,59%).

Стовідсотковий рівень оплати серед будинків комунальної форми власності перевищено в усіх районах міста. Найкращі показники – у Голосіївському (106,78%) та Печерському (105,83%) районах.

Рівень поточної сплати серед будинків комунальної форми власності складає 92,48%, що перевищує показник минулого місяця на 4,1%. У лідерах – Голосіївський (95,53%) та Дарницький (94,82%) райони.

Так, на останніх позиціях цього місяця за рівнем поточної сплати – Оболонський (91,61%) та Дніпровський райони (91,37% ), за рівнем сплати з врахуванням погашеної заборгованості – Дніпровський (102,24%) та Святошинський (102,72%) райони.

Рівень сплати з врахуванням погашеної заборгованості серед будинків ЖБК та ОСББ, що обслуговуються у КП «ГІОЦ», цього місяця також підвищився і досягнув 102,31% та 103,35% відповідно.

Крістіна Болотова
 
Коментарі (0)