Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетикаЖЕКи завинили перед «Київенерго»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

ЖЕКи завинили перед «Київенерго»

Станом на 1 жовтня, борги всіх споживачів за теплову енергію перед ПАТ «Київенерго» становлять 1,28 млрд грн

Компанія «Київенерго» закликає житлово-експлуатаційні організації, підприємства та установи погасити борги за спожиту теплову енергію до початку опалювального періоду. Найбільші борги мають ЖЕКи – 892,4 млн грн. Борги ЖБК та ОСББ становлять 73,8 млн грн, установ та організацій, що фінансуються з держбюджету, – 17,9 млн грн, з міськбюджету – 7,8 млн грн, з райбюджетів – 16,5 млн грн, промислових підприємств – 56,8 млн грн. 

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі компанії.

«Від розрахунків за енергоносії залежить стабільна робота всього енергокомплексу столиці. У цьому ланцюжку всі сторони взаємозалежні: і споживачі, і енергетики, і газовики. В умовах, коли чинні тарифи на теплову енергію для потреб населення лише на 50% покривають собівартість її виробництва, кожен платіж сторін означає тепло для киян», – підкреслив генеральний директор ПАТ «Київенерго» Олександр Фоменко.

Як повідомляла «У.К.» раніше, протягом липні-жовтні поточного року Київенерго перерахувала НАК  «Нафтогаз України» 2,246 млрд грн за газ, спожитий на виробництво теплової енергії для потреб населення. Ці кошти були отримані Компанією з бюджету як компенсація різниці між чинними тарифами на теплову енергію для потреб населення та собівартістю її виробництва.

Нагадаємо, за даними Держкомстату України заборгованість населення за житлово-комунальні послуги станом на кінець серпня 2012 року становить 10,6 млрд грн. За період з січня по серпень поточного року загальна заборгованість населення за ЖКП зменшилась на 1,1 млрд грн. На початок року вона складала 11,7 млрд грн. 

Тарас Ібрагімов
 
Коментарі (0)