Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїТарифи ЖКГБюджетні установи Києва отримають 13% знижку на газ
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Бюджетні установи Києва отримають 13% знижку на газ

Тарифи на тепло для бюджетних організацій в Києві знижені майже на 13%. Прийнята відповідна постанова Нацкомпослуг.

Тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ, споживачів «Київенерго» з 1 січня знижені на 12,7%, до 556,98 грн/Гкал (без ПДВ), а для потреб інших споживачів (крім населення) – на 16,9%, 665,09 грн/Гкал (без ПДВ). Відповідну Постанову №495 від 31 грудня 2013 року прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сфері комунальних послуг, - зазначають у прес-службі компанії.

При цьому тарифи на теплову енергію для житлово-експлуатаційних організацій на потреби населення, для  релігійних організацій, для національних творчих спілок та їх регіональних осередків залишились без змін.

«Постанова вступила в силу з 1 січня 2014 року. Таким чином з 1 лютого ц.р. ці категорії споживачів отримають нові платіжні документи», — повідомив директор по роботі з ОРЕ і регуляторним органам ПАТ «Київенерго» Володимир Нестерук.

Нагадаємо, ПАТ «Київенерго» постачає теплову енергію 75% споживачів Києва. Централізоване опалення споживачам міста забезпечують також і відомчі та приватні котельні.

Зауважимо, до 31 грудня 2013 року тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ, які є споживачами компанії, були встановлені на рівні 638,25 грн/Гкал (без ПДВ), для потреб інших споживачів – 800,61 грн/Гкал (без ПДВ).

За даними НКРПП, вартість газу в структурі середнього тарифу на теплову енергію для бюджетних та інших споживачів складає приблизно 80%. Згідно із міждержавними домовленостями, вартість імпортованого газу станом на січень 2014 року складає 268,5 дол. за тис. куб. м.

Катерина Ляшевська

 
Коментарі (0)