Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКиянам дозволили оплатити «комуналку» пізніше
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Киянам дозволили оплатити «комуналку» пізніше

Мешканцям столиці дозволили оплатити ЖКП зі збереженням пільгових тарифів на утримання будинку та прибудинкової території пізніше звичного терміну. Це викликано значною кількістю запитань громадян щодо заповнення нових квитанцій.

Термін сплати за житлово-комунальні послуги за жовтень зі збереженням пільгових тарифів на утримання будинку та прибудинкової території продовжено до 30 листопада. Це викликано значною кількістю запитань громадян щодо заповнення квитанцій та необхідністю детальних роз’яснень з цього приводу. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

«Міська влада, орієнтуючись на численні звернення мешканців, прийняла рішення про продовження терміну сплати за послуги ЖКГ, а також вжила заходів для більшої зручності та оперативності здійснення платежів», – йдеться в повідомленні.
 
Міська влада зобов’язала районні адміністрації посилити інформаційну роботу на місцях. «У кожному ЖЕКу має бути визначений відповідальний фахівець, який забезпечуватиме роз’яснення щодо роботи з новими платіжками», – додали в КМДА.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», кияни зможуть прослідкувати за тим, чи є аварійні ситуації у їхньому будинку, хто несе відповідальність за проведення робіт, як вони проходять та коли будуть усунені. Такі можливості відкриває запровадження «Карти відновлення комунальних послуг».
Катерина Білоус
 
Коментарі (0)