Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїЕлектроенергетикаКиянам радять переходити на нічне електроспоживання
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Киянам радять переходити на нічне електроспоживання

Киянам, які хочуть заощадити на електроенергії, варто запускати в роботу свої посудомийні машини, кондиціонери та бойлери після 23:00. Таку пораду дають в «Київенерго».

Столичним жителям, які хочуть заощадити на електроенергії, варто запускати в роботу свої посудомийні машини, кондиціонери та бойлери після 23:00. Таку пораду дали у столичній компанії «Київенерго».

««Київенерго» рекомендує своїм побутовим клієнтам споживати електроенергію в нічний час. Запускаючи в роботу потужні електроприлади (пральну і посудомийну машини, кондиціонер, обігрівач, бойлер тощо) у проміжок часу з 23:00 до 7:00, можна розвантажити енергосистему та знизити витрати на оплату», - йдеться в повідомленні.
 
Однак, наголошують у компанії, заощаджувати таким чином можна лише тоді, коли квартира споживача обладнана багатозонним лічильником.
 
«Такі прилади дозволяють власникам двозонних лічильників отримати знижку в 50% при сплаті за електроенергію, спожиту в нічний час доби (з 23:00 до 07:00). Знижка для власників тризонних лічильників на електроенергію, спожиту вночі (з 23:00 до 07:00), складає 60%», - пояснили у «Київенерго».
 
Однак, у компанії наголосили, що власники тризонних лічильників – у пікові години (з 8:00 до 11:00 та з 20:00 до 22:00) змушені будуть сплачувати на 50% більше від звичайного тарифу.
 
«Київенерго» закликає усіх свої споживачів ощадливо використовувати електроенергію в побуті та уникати навантаження на електромережі в пікові години.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», у Дніпровський та Деснянський райони Києва повертається гаряча вода. У повному обсязі гаряче водопостачання буде відновлено до 12:00.

Катерина Білоус
 
Коментарі (0)