Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГКиянам затримують надходження квитанцій за ЖКП
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Киянам затримують надходження квитанцій за ЖКП

Кияни отримають платіжки за ЖКП пізніше, аніж зазвичай. Це пов’язано з переходом комунальників на нові договірні відносини. Мешканці столиці зможуть одержати квитанції лише відсьогодні.

Киянам пояснили, чому вони пізніше отримають квитанції на оплату житлово-комунальних послуг. За словами заступник директора КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Андрія Щербини, затримка пов’язана з переходом на нові договірні відносини. Він зазначив, що мешканці Києва отримають платіжки 15 вересня. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

«Рахунки споживачі отримають 15 вересня», – повідомив пан Щербина на прес-конференції в четвер.
 
За його словами, затримка з розсилкою квитанцій зумовлена переходом на нові договірні відносини, оскільки раніше в ролі виконавця комунальних послуг виступали ЖЕКи, а з вересня – безпосередньо підприємства, які надають ці послуги.
 
«Форма нових квитанцій буде дещо відрізнятися від тієї, яка була до вересня, проте тарифи будуть ті ж, які введені в дію з 1 липня», – наголосив пан Щербина.
 
Раніше «Україні Комунальній» джерела в ГІОЦ в рамках неформальної розмови розповіли про причини затримок надходження квитанцій минулого місяця. За словами співрозмовника, ГІОЦ боявся розсилати платіжки киянам. Це було пов'язано тим, що з 1 липня тарифи на ЖКП зросли в середньому на 60%. Місцева влада побоювалася «соціального вибуху» киян, через нібито «космічні» цифри у квитанціях.
Катерина Білоус
 
Коментарі (0)