Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКияни наближаються до 100-відсоткового розрахунку за ЖКП
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Кияни наближаються до 100-відсоткового розрахунку за ЖКП

Загальний рівень сплати киянами за житлово-комунальні послуги у квітні становить майже 100%. Порівняно з минулим роком цього місяця різниця на 3,8%.

У квітні 2013 року серед будинків усіх форм власності, які обслуговуються у комунальному підприємстві «Головний інформаційно-обчислювальний центр», рівень сплати з урахуванням погашеної заборгованості дещо підвищився у порівнянні з минулим місяцем (98,31%) і становить 99,36%. У порівнянні з минулим роком цього ж періоду він становив лише 95,6%. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі КМДА.

Збільшився рівень сплати з урахуванням погашеної заборгованості і серед будинків комунальної форми власності, він становить 99,90%. Перевищено стовідсотковий рівень оплати серед будинків комунальної форми власності у Дніпровському (105,48%), Голосіївському (102,97%), Печерському (100,42%) та Дарницькому (100,32%) районах.

Рівень поточної сплати серед будинків комунальної форми власності складає 92,33%. У лідерах – Дніпровський (96,84%), Голосіївський (95,83%) та Дарницький (93,28%) райони.

На останніх позиціях цього місяця Солом’янський та Святошинський райони. Вони займають останні позиції як за поточним рівнем оплати за спожиті житлово-комунальні послуги, так і за рівнем оплати з врахуванням погашеної заборгованості.

Крім того, рівень сплати з врахуванням погашеної заборгованості серед будинків ЖБК та ОСББ, що обслуговуються у КП «ГІОЦ», у квітні також вище, ніж у березні, і досягнув 99,41% та 97,86% відповідно.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)