Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГУтилізація ТПВКияни вимагають створити пункти прийому пластику та батарейок
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Кияни вимагають створити пункти прийому пластику та батарейок

Від столичної влади вимагають створити пункти прийому пластику, люмінесцентних ламп, батарейок та поліетилену. Зокрема, кияни пропонують також включити ці матеріали до списку пунктів прийому склотари та макулатури.

Мешканці столиці вимагають від влади міста створити пункти пройму пластику, поліетилену, батарейок та люмінесцентних ламп. Відповідну петицію зареєстрували на сайті Київради.

Зокрема, у петиції зазначається вимога щодо включення у  список сировини у пунктах прийому макулатури та склотари пластик, батарейки, поліетилен та люмінесцентні лампи.

«Це дасть можливість очистити місто, зберегти і зберегти екологію, повітря, ґрунт і дасть економічну вигоду при розумній організації процесу і переробки», - йдеться в тексті петиції.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, київських забудовників планують зобов’язати віддавати частину житла в комунальну власність. У Київраді зазначають, що таким чином будуть забезпечувати житлом соціально-незахищені верстви населення. Відповідний проект підтримали депутати міськради.

Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)