Рус Укр
ГоловнаКоментаріБудівництвоКиїв «полює» на недобросовісних забудовників
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київ «полює» на недобросовісних забудовників

У КМДА вирішили створити «чорний список» недобросовісних забудовників, які або не виконують містобудівну документацію, або відмовляються від взятих на себе соціальних зобов’язань.

Столична влада має намір сформувати перелік недобросовісних забудовників, які зводять незаконне будівництво або не виконують свої соціальні зобов’язання перед киянами. Про це заявила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, передає прес-служба КМДА.

«Це не перший випадок неправомірної забудови (зведення висотки біля ЗОШ №317, – ред.) поблизу з навчальними закладами в столиці. Тому мер Києва доручив скласти так званий «чорний список» забудовників, які або не виконують містобудівну документацію, або відмовляються від взятих на себе зобов’язань перед містом щодо зведення об’єктів соціальної інфраструктури - дитячих садків або шкіл», – сказала вона.
 
За словами Ганни Старостенко, ця інформація буде корисною не лише для правоохоронних органів, а й для співробітників КМДА або депутатів міської ради: «Ухвалюючи будь-яке рішення щодо надання земельної ділянки в оренду або дозволу на будівництво, представники міської влади завжди перевірятимуть, чи не пов’язані потенційні об’єкти зі скандальними забудовниками».
 
Водночас, коментуючи ситуацію з забудовою поруч зі школою №317, заступник голови КМДА запевнила, що міська влада докладе максимум зусиль, щоб припинити незаконне будівництво.
 
«Відбувається кричущий факт порушення усіх будівельних норм. Фактично з червня минулого року в метрі від школи зводиться 16-поверховий житловий  будинок, саме на тому місці, де мали побудувати басейн для школярів. При чому забудовник не має жодних дозвільних документів для будівництва житлового комплексу. За дорученням Віталія Кличка ми вже звернулися до прокуратури, державної будівельно-архітектурної інспекції і будемо робити все можливе, щоб незаконне будівництво було припинено», – наголосила Ганна Старостенко.
 
 
Нагадаємо, наприкінці лютого КМДА повідомила правоохоронців про кілька десятків об’єктів, що ідентифіковані як самовільне будівництво. Наразі столична влада чекає на реакцію від працівників органів.
 
До речі, киян попереджають: через наявність недобросовісних забудовників та махінацій у сфері продажу нерухомості в столиці, громадянам необхідно бути вкрай уважними до документів, купуючи житло. За словами заступника голови КМДА Павла Рябікіна, здійснюючи моніторинг будівництва у столиці, міська влада виявляє об’єкти, де немає відповідних документів на здійснення робіт або документи оформлені неналежним чином, та повідомляє про це правоохоронні органи. Однак пильність повинні проявляти і самі покупці, адже зважаючи на складну економічну ситуацію в країні, кількість охочих заробити нечесним шляхом може побільшати.
 
Коментарі (0)