Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаКиїв врятують від перебоїв з електропостачанням мільйонами
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київ врятують від перебоїв з електропостачанням мільйонами

На стабільне електропостачання у столиці «Київенерго» виділило десятки мільйонів. Серед іншого планується відремонтувати декілька підстанцій, кілометри повітряних ліній та пошкоджених кабельних ліній.

ПАТ «Київенерго» задля безперебійного електропостачання у столиці виділило 38 млн грн. на ремонт електричного господарства. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі компанії.

За ці кошти заплановано відремонтувати 8 підстанцій 35-110 кВ,  45 розподільних пунктів 10 кВ,  697 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ, 145 км повітряних ліній та відновити 2100 пошкоджених кабельних ліній.

«Наразі ремонтні роботи вже виконано на 5 підстанціях, 358 розподільних пунктах та трансформаторних підстанціях, а також майже на 75 км повітряних ліній. Крім того, відповідно до плану робіт, вже відновлено понад тисячі пошкоджених кабельних ліній. Загальна вартість робіт склала близько 12,2 млн гривень», - йдеться в повідомленні.

Також в цьому році буде перекладено 152 кабельні лінії загальною довжиною близько 19 кілометрів.

«Одним із прикладів підвищення надійності електропостачання столиці є реконструкція підстанції «Центр» (110 кВ), на якій було проведено заміну частини перемикаючого пристрою одного з трансформаторів, а також ряд супутніх регламентних робіт.   Вартість обладнання та встановлення склали 600 тис. гривень», - зазначили в компанії.

Крім того зауважується, що «Київенерго» кілька років поспіль збільшує витрати на ремонт обладнання: в 2013 р. - близько 25 млн грн,  у 2014 році – 31 млн грн. і більш ніж 38 млн грн у 2015 році.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, співробітники «Київенерго» ліквідують пошкодження ділянки тепломагістралі в Святошинському районі, яке залишило без гарячого водопостачання сотні споживачів компанії.

Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)