Рус Укр
ГоловнаКиївські будніПолітикаКличко звільнив керівника апарату КМДА Бондаренка
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


         https://www.iec-expo.com.ua/kt-2021.html 

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

Кличко звільнив керівника апарату КМДА Бондаренка

Керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка, стосовно якого триває розслідування за фактом використання підроблених документів, звільнено з посади, це заявив мер столиці Віталій Кличко
Керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка, стосовно якого триває розслідування за фактом використання підроблених документів, звільнено з посади, це заявив мер столиці Віталій Кличко, передає прес-служба КМДА.
 
За даними прес-служби, 7 червня Кличко відсторонив Бондаренка від виконання посадових обов’язків на час проведення розслідування.
 
"22 серпня керівник апарату КМДА подав заяву про звільнення, я її підписав. Розслідування щодо нього триває, і тепер – слово за правоохоронцями. Для мене ця ситуація дуже неприємна. Але, однозначно, закону повинні дотримуватися всі, як і всі повинні нести відповідальність за його порушення", - розповів мер Києва.
 
Він також відзначив, що Володимир Бондаренко  був призначений керівником апарату  КМДА у порядку переведення з секретаріату Київради. У секретаріаті Київської міської ради він працював на посаді керуючого справами. А у секретаріат Бондаренко був призначений переведенням з Апарату Верховної  Ради України.
 
Як відзначили в КМДА, прийняття на державну службу здійснювалося відповідно до Закону України "Про державну службу" (від 16 грудня 1993 року) та відповідних підзаконних актів, які діяли на час призначення Володимира Бондаренка.

Керівнику апарату Київської міської державної адміністрації вчора, 31 серпня, оголошено підозру за фактом використання завідомо підробленого диплому вищого навчального закладу. 

 
Коментарі (0)