Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПолітикаВ АМКУ зобов'язали Київраду скасувати заборону продажу алкоголю вночі
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

В АМКУ зобов'язали Київраду скасувати заборону продажу алкоголю вночі

Адміністративна колегія Київського обласного територіального відділення АМКУ зобов'язала Київську міську раду у місячний строк скасувати рішення про обмеження продажу алкогольних напоїв у столиці в нічний час.

Про це повідомляє Київське обласне тервідділення АМКУ у Facebook.

«20.12.2016 року адміністративна колегія Київського обласного територіального відділення АМКУ визнала дії Київської міської ради, які полягають у прийнятті рішення № 19/1024 від 22.09,2016 «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі на території м. Києва з 23:00 до 10:00 години» порушенням, яке передбачене п.3 ст. 50 та абз.9 ч.2 статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції»  у вигляді вчинення антиконкурентних дій органом місцевого самоврядування, що полягає у встановленні не передбаченої законами України заборони та обмеження самостійності підприємств щодо реалізації товарів та зобов'язала Київраду у місячний строк скасувати зазначене рішення», - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, 22 вересня депутати Київради прийняли рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі в столиці.

Зокрема, відповідні обмеження діятимуть з 23:00 до 10:00 для всіх суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, окрім закладів ресторанного харчування.

 

 
Коментарі (0)