Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГКонтроль над ЖЕКами переклали на плечі киян
Новини ЖКГ
02 Липня 2020 p.
01 Липня 2020 p.
30 Червня 2020 p.
26 Червня 2020 p.
24 Червня 2020 p.
23 Червня 2020 p.
17 Червня 2020 p.
12 Червня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Контроль над ЖЕКами переклали на плечі киян

Мешканці Шевченківського району столиці будуть самі контролювати роботу місцевих ЖЕКів. Відповідне розпорядження вже підписано.

У Шевченківському районі столиці мешканці зможуть контролювати діяльність житлово-комунальних організацій. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Шевченківської РДА.

«Підписано розпорядження, згідно якого відтепер на якість житлово-комунальних послуг безпосередній вплив здійснюватиме громада району через орган самоорганізації населення. Зокрема, плани ремонту будинків будуть формуватися разом з ОСНами, а представникам будинкових комітетів надаватимуть безперешкодний доступ до місць проведення робіт. Прийматиме виконані ремонти комісія за участю громадськості» - йдеться у повідомленні.

За словами голови Шевченківського району Петра Пантелеєва, подібна практика може розповсюдитися найближчим часом і по всьому місту.

Окрім того, у Шевченківській РДА зауважують, що сьогодні діяльність ЖЕКів  мають контролювати майже 20 різноманітних державних органів, проте їхня робота від цього не поліпшується. Самі ж мешканці, як споживачів житлово-комунальних послуг, практично відсторонені від  контролю їхньої якості.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)