Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїНовини ЖКГМісто не платитиме за ті ремонти, які виконані неякісно, - Попов
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Місто не платитиме за ті ремонти, які виконані неякісно, - Попов

Виконання програми ремонту житлового фонду та асфальтування прибудинкових територій і міжквартальних проїздів – на особистому контролі голови КМДА Олександра Попова

Наразі роботи на стадії завершення в 58 будинках (202 під’їзди), підписання актів за цими адресами має завершитися до 15 жовтня. У 112 будинках (372 під’їзди) завершуються ремонтні роботи та виправляються недоліки, там роботи фінішують до 31 жовтня. Ще 15 будинків на 40 під’їздів очікують на початок робіт.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

«Місто не платитиме ні копійки за ті ремонти, які виконані неякісно. Для нас важливо, аби мешканці будинків були задоволені тим, як тепер виглядають їхні під’їзди і двори. Кияни дуже терпляче поставилися до незручностей, які виникли через проведення ремонтних робіт, тож розраховують на достойний результат. Ми щоденно проводимо перевірки та моніторинг виконання програми, фіксуємо всі недоліки та нарікання киян і вимагатимемо їх негайного усунути», – наголосив Олександр Попов.

Капітальний ремонт прибудинкових територій, міжквартальних проїздів та їхній благоустрій вже виконано на понад 100 об’єктах. Роботи проведені з влаштуванням тротуарних доріжок, понижень для проїзду інвалідних та дитячих колясок. Продовжується асфальтування за 46 адресами, 36 із них закінчать до 15 жовтня, ще 10 погодять до кінця місяця.

Тарас Ібрагімов

 
Коментарі (0)