Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНадзвичайні подіїНа Броварському проспекті звільнили землю від незаконного ресторанного комплексу
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

На Броварському проспекті звільнили землю від незаконного ресторанного комплексу

За сприяння прокуратури міста Києва земельна ділянка на Броварському проспекті площею 0,42 га та вартістю майже 8 млн гривень, на якій недобросовісний підприємець розмістив ресторан
За сприяння прокуратури міста Києва земельна ділянка на Броварському проспекті площею 0,42 га та вартістю майже 8 млн гривень, на якій недобросовісний підприємець розмістив ресторан, повернута у користування столичної громади, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.
 
Приватне товариство використовувало вказану ділянку для розміщення та експлуатації закладу громадського харчування без оформлення правовстановлюючих документів на землю. Крім того, будівництво ресторанного комплексу відбулось самочинно, оскільки Київська міська рада не приймала жодного рішення про передачу вказаної земельної ділянки товариству.

На сьогодні, рішенням Господарського суду міста Києва, який підтримав позицію прокуратури столиці, приватна структура зобов’язана повернути територіальній громаді міста земельну ділянку, привівши її у придатний для використання стан шляхом звільнення від будівель і споруд. 

 
Коментарі (0)