Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоНа київському Подолі кипить будівництво
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

На київському Подолі кипить будівництво

Звести дах над столичним Гостиним двором обіцяють з осені. Однак, монтувати купол почнуть тільки зараз.

З дня на день над будівлею Гостиного двору на Подолі почнуть монтувати основу даху зі скляним куполом-ліхтарем. Зараз історична будівля стоїть засніжених без горища і вікон. Про це пише «Сегодня».

«Вже через кілька місяців біля Гостинного двору з'явиться покрівля кольору тонованою міді, її робить під замовлення італійська компанія», - розповів головний архітектор проекту Андрій Миргородський.

За його словами, до Нового року встигнуть встановити металевий опорний каркас, а вже в наступному році будуть накривати дах листами і склити ліхтар над внутрішнім двором.

Зокрема, на сьогоднішній день конструкція Гостинного двору, спорудженого в 1809 році, спирається на укріплений палями фундамент, який покритий бетонними плитами, а не на грунт і тунель метро, від вібрацій якого страждало будівлю.

Після реконструкції двір зовні стане гранітним, всередині - мармуровим. Історичне триповерхова будівля буде наближений до архітектури XIX століття і залишиться в рамках існуючого фундаменту, розширювати його не планують.

На наступному етапі реконструкції приступлять до облицювання мармуром 1,5-метрового цокольного фасаду, він буде коричневого кольору. На завершальному етапі (до березня 2015 року) планують провести благоустрій скверів Сковороди та Сагайдачного.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, столичний Поділ частково змінить вигляд. Зокрема, Гостинний двір хочуть відкрити через рік на 6 місяців раніше заявленого терміну.

 
Коментарі (0)