Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняПід час ЄВРО Київводоканал увімкне режим «прискорення»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Під час ЄВРО Київводоканал увімкне режим «прискорення»

У зв’язку з прибуттям до столиці великої кількості гостей з усього світу на час проведення футбольного чемпіонату Євро-2012, у Київводоканалі налагоджено прискорене реагування

У зв’язку з прибуттям до столиці великої кількості гостей з усього світу на час проведення футбольного чемпіонату Євро-2012, у Київводоканалі налагоджено прискорене реагування на повідомлення про аварійні ситуації на водопровідних та каналізаційних мережах та оголошено підвищену готовність до їх ліквідації.

Про це «У.К.» повідомили в прес-службі ПАТ «АК Київводоканал».

Крім того, Товариство опікується водопостачанням на території фан-кемпінгу, що розташований на Трухановому острові, протягом проживання там уболівальників зі Швеції. З цією метою працюють водовозки питної води для забезпечення потреб кухні, а також побуту мешканців табору.

Голова правління ПАТ «АК Київводоканал» Валерій Ченчевий звернув особливу увагу начальників департаментів та управлінь на важливість запобігання нестандартних ситуацій, що можуть виникнути під час проведення Європейської футбольної першості.

«Усі ситуації, які виникатимуть в ході нашої роботи, повинні ліквідуватися якнайшвидше. Звітувати про перебіг подій мені особисто», - наголосив Валерій Ченчевий.

Наразі всі роботи по ліквідації аварій проводяться службами Київводоканалу в штатному режимі.

Ольга Туча
 
Коментарі (0)