Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГСтоличним амбулаторіям повертають статус "комунальних"
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столичним амбулаторіям повертають статус "комунальних"

Прокуратура столиці вимагає повернути в комунальну власність приміщення Шевченківської амбулаторії.

Прокуратура Києва подала апеляційну скаргу до Київського апеляційного господарського суду та вимагає повернути у комунальну власність приміщення Шевченківської амбулаторії на вул. Трьохсвятительській, 7 «А».

Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Рішенням Київради від 19.02.2009 нежитлові приміщення на вул. Трьохсвятительській, 7 «А, Б, Г» були включені до Програми приватизації комунального майна територіальної громади Києва на 2007-2010 роки.

У грудні 2009 року одне із них, а саме приміщення на вул. Трьохсвятительській, 7 «А» загальною площею 1,3 тис. кв. м, було продано на аукціоні ТОВ «Профі Блінкер».

У подальшому ТОВ «Профі Блінкер» вказану нерухомість перепродано ТОВ «Тріденс».

Прокурорською перевіркою встановлено, що приміщення амбулаторії продано незаконно, оскільки порушено передбачений законодавством порядок приватизації закладу охорони здоров’я та не вирішено питання щодо збереження профілю його діяльності.

Нагадаємо, Київрадою у травні 2011 року задоволено протест прокуратури Києва та скасовано власне рішення про включення до Програми приватизації нежитлових приміщень на вул. Трьохсвятительській, 7 «А, Б, Г».

Крім цього, Господарським судом у грудні 2011 року за позовом прокуратури Києва було визнано недійсними договори купівлі-продажу приміщення на вул. Трьохсвятительській, 7 «А», у якому знаходиться Шевченківська амбулаторія та кабінет довіри Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом.

Натомість, Вищим господарським судом України вказане рішення суду першої інстанції скасовано та справу повернуто на новий судовий розгляд.

При повторному перегляді справи 23 січня 2013 року Господарським судом м. Києва в позові відмовлено.

Прокуратура Києва оскаржила це рішення до Київського апеляційного господарського суду та й надалі буде вимагати повернення до комунальної власності приміщення на вул. Трьохсвятительській, 7 «А».

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)