Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2020-2021Столичним тепломережам «додають жару»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столичним тепломережам «додають жару»

«Київенерго» відкоригувало температурний графік подачі теплоносія у зв’язку із зміною погодних умов. Відтепер у столичних будинках стане тепліше.

Температура теплоносія в теплових мережах буде поступово підвищуватися, у зв’язку із пониженням температури повітря. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі ПАТ «Київенерго».

Крім того, сезонні котельні, які здійснюють подачу теплоносія споживачеві лише в опалювальний сезон, також вийшли на звичайний режим роботи. Нагадаємо, опалювальний сезон цьогоріч стартував раніше ніж зазвичай.  

Зокрема, з 1 жовтня «Київенерго» розпочали поетапне підключення до тепла житлового фонду. Втім, 30 жовтня компанія знизила температуру теплоносія в тепломережах до мінімального рівня в опалювальний сезон — 65 градусів через значне потепління.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, заборгованість держбюджету перед «Київенерго» за теплову енергію у жовтні зросла у 2 рази. Через що компанія не може вчасно здійснювати розрахунки за газ, а це може призвести до обмеження газопостачання котелень, які живлять тепломережі.

Крістіна Болотова
 
Коментарі (0)