Рус Укр
ГоловнаКиївські будніЗаконодавствоСуд щодо повернення громаді акцій «Київенерго», «Київгазу» та «Київводоканалу» перенесли
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

Суд щодо повернення громаді акцій «Київенерго», «Київгазу» та «Київводоканалу» перенесли

На засідання не з'явилися представники відповідача. При цьому суд не отримав даних про те, що ці два відповідачі у справі були належно повідомленні про час та місце засідання.
Господарський районний суд Києва сьогодні переніс на невизначений термін розгляд справи за позовом прокуратури про повернення столичній громаді частини пакетів акції товариств «Київенерго» (12,73%), «Київгаз» (61%) та «Київводоканал» (67%) для належного повідомлення компаній-відповідачів у справі, які знаходяться на Кіпрі. Це журналістам повідомила суддя Оксана Гумега.
 
На засідання не з'явилися представники відповідача, а саме представники компаній "ЗАРОВА" Лімітед" та "ДЕНСЕК Лімітед". При цьому суд не отримав даних про те, що ці два відповідачі у справі були належно повідомленні про час та місце засідання.
 
Суддя Оксана Гумега повідомила, що через канцелярію суду надійшло клопотання від одного з відповідачів з проханням виконання Гаазької конвенції у частині належного повідомлення компанії-відповідачі ЗАРОВА" Лімітед" та "ДЕНСЕК Лімітед" про розгляд справи, оскільки вони зареєстровані на Кіпрі, а офіційних представництв цих компаній в Україні немає.
 
У зв'язку з цим судове засідання було відкладено на невизначений термін, про що учасників процесу буде повідомлено відповідною ухвалою суду пізніше.

"Судове засідання відкладається для забезпечення повідомлення відповідачів 2 і 3 про розгляд справи. Прокурор буде зобов'язаний надати документи, тобто, позовну заяву і додані до неї докази, зробити переклад цих документів для того, щоб ці документи були направлені належним чином відповідачам. Всі строки будуть визначені в ухвалі. Про час та місце розгляду справи також буде повідомлено в ухвалі", - повідомила суддя Оксана Гумега.  

 
Коментарі (0)