Рус Укр
ГоловнаКиївські будніВодопостачанняУ столиці пройде профілактична промивка мереж
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

У столиці пройде профілактична промивка мереж

Согласно ежегодному графику в столице будет проводиться плановая профилактическая промывка сетей в Дарницком и Оболонском районах.
У Дарницькому районі у зону робіт потраплять мережі ж/м Бортничі, а саме: вул. Крилова, вул. Левадна, вул. Мостова, вул. Івана Франка. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 07 липня на 08 липня, а саме з 23:00 до 05:00. 
 
В Оболонському районі у зону робіт потраплять мережі по просп. Оболонський,  просп. Героїв Сталінграду (від № 26 до № 64, від № 33/36 до № 65),  вул. З. Гайдай, вул. Тимошенка,  вул. Героїв Дніпра, вул. Озерна, вул. Північна, вул. Богатирська, вул. Прирічна. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 08 липня на 09 липня, а саме з 23.00 до 04.00.
 

Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.  

 
Коментарі (2)
Коля Пухов
11 Липня 2020 p. 20:31
А згідно нових правил, якщо гарячу воду відключають для гідровипробувань, то оплата за неї все одно нараховується у повному обсязі. -----------------Це навіть дивно - послуга не надається, але плата за неї нараховується, як за фактично надану.
Коля Пухов
11 Липня 2020 p. 21:01
Вимірювання кількості проданого кожному покупцеві товару ( а ком. послуга - це товар) покладається на продавця, а не на покупця. Тобто, лічильники води у квартирах має встановлювати надавач ком. послуги, а не споживач.