Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНадзвичайні подіїЕкс-керівнику КП «Плесо» повідомлено про підозру
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Екс-керівнику КП «Плесо» повідомлено про підозру

Київська місцева прокуратура повідомила про підозру колишньому керівнику комунального підприємства «Плесо», надав в оренду власній доньці земельну ділянку на території столичного Гідропарку
Київська місцева прокуратура повідомила про підозру  колишньому керівнику комунального підприємства «Плесо», надав в оренду власній доньці земельну ділянку на території столичного Гідропарку, а потім сам збудував на цій території будинок, повідомляє прес-служба прокуратура міста Києва.
 
Як встановлено досудовим розслідуванням, перебуваючи на посаді генерального директора згаданого комунального підприємства, підозрюваний використав своє службове становище та уклав від імені КП «Плесо» зі своєю донькою договір оренди земельної ділянки, що знаходиться на Броварському проспекті в межах території Гідропарку.
 
Зазначені землі відносяться до водоохоронної зони, на яких згідно законодавства України, заборонено будь-яке будівництво. Незважаючи на це, екс-посадовець, діючи усупереч інтересам держави та покладеним на нього обов’язкам, самовільно за відсутності дозвільних документів збудував на цій території дерев’яний будинок та господарські споруди.
 
За результатами досудового слідства, дії екс-посадовця кваліфіковано  за ч. 4 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) та ч.1 ст. 364  (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
 
Місцевою прокуратурою готується позовна заява про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.  
 
Коментарі (0)