Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТранспортЗа місяць Київ заробив на штрафах за неправильну парковку 1,5 млн. гривень
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

За місяць Київ заробив на штрафах за неправильну парковку 1,5 млн. гривень

За підсумками липня місяця державний бюджет України наповнився на 1, 5 млн гривень за рахунок стягнення штрафів з порушників правил парковки

За підсумками липня місяця державний бюджет України наповнився на 1, 5 млн гривень за рахунок стягнення штрафів з порушників правил парковки. Про це повідомляє прес-служба Департаменту транспортної інфраструктури України.

Як вказує відомство, всього за минулий місяць служба евакуювала близько 5585 автомобілів на загальну суму в 1 550 000 гривен.

Вказується, що найчастіше українці порушують правила, залишаючи транспорт в зоні пішохідних переходів, на перехрестях, в окремих місцях виїзду і на інших територіях, де за правилами паркуватися заборонено.

В середньому, кожен день на порушення правил трапляються не менше 300 українців.

Нагадаємо, що на даний момент сума середнього штрафу дорівнює 510 гривням. У разі використання евакуатора для транспортування машини, потрібно заплатити додаткові 1270 гривень. Подальше перебування машини на штрафмайданчику оцінюється в 144 гривні за 24 години.

Іншими словами, середньостатистичному порушнику доведеться заплатити мінімум три квитанції в разі нехтування правилами паркування.

Нагадаємо, що з 1 червня в Україні стартувала нова система відеофіксації порушень ПДР. Якщо водій подавав особисті дані в МВС, то повідомлення має приходити у вигляді СМС або на електронну пошту. Також можна перевірити інформацію на сайті МВС і Нацполіціі. Є вже і мобільний додаток.

На початку червня поліція розіслала близько 2400 так званих «листів щастя» - адміністративних постанов порушників швидкісного режиму.

 

 
Коментарі (0)