Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїФінансування ЖКГБюджет Києва на 2018 рік може становити 45 млрд грн
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Погода

Бюджет Києва на 2018 рік може становити 45 млрд грн

Бюджет Києва на 2018 рік, за попередніми даними, становитиме 44- 45 млрд гривень.

Бюджет Києва на 2018 рік, за попередніми даними, становитиме 44- 45 млрд гривень.

Наразі в Київраді прогнозують лише незначне зростання головного кошторису міста в порівнянні з 2017 роком. Зокрема загальна сума міського бюджету може скласти близько 45 млрд гривень.

Про це заявив голова бюджетної комісії Київради Андрій Странніков, повідомляє Укрінформ.

"Поки що прогнозуємо незначне зростання головного кошторису міста порівняно з 2017 роком. Орієнтовно, загальна сума міського бюджету становитиме 44-45 мільярдів гривень. Це те, на що ми виходимо зараз, при підготовці проекту рішення. Але не виключено, що будемо ретельно працювати над дохідною частиною, і у фінальному документі ця цифра буде вищою. Цього року ми фінішуємо із сумою у 41,3 мільярда гривень доходів», - зауважив голова постійної комісії, лідер фракції «Солідарність» у Київраді Андрій Странніков. 

Зокрема, у 2018 році плануєьтся збільшити видатки на освіту, медицину та транспортну інфраструктуру. За словами депутата, місто також планує продовжити співпрацю з державою щодо будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу.

"Формула співпраці проста: місто цього року вклало мільярд 100 мільйонів гривень у Подільсько-Воскресенський міст, відповідно на таку суму скоротився наш борг перед державою. Таким чином ми отримуємо подвійну вигоду. На 2018-й ми плануємо закласти ще мільярд гривень за такою ж схемою», - розповів голова фракції.

Він зауважив, що за такою схемою у мерії планують і будівництво метро на Виноградар. Попередня вартість проекту становить 2,5 мільярда гривень.

У мерії зазначають, що остаточні цифри доходів і видатків столиці на 2018 рік будуть відомі не раніше другої декади грудня. Проект бюджету буде напрацьований протягом тижня. Після трьохтижневого обговорення у комісіях документ винесуть на голосування.

Як повідомлялося раніше, столичними платниками податків у січні - серпні 2017 року до бюджетів усіх рівнів перераховано 40.8 млрд гривень, що на 5.8 мільярдів або на 17 % більше ніж за аналогічний період минулого року.

 

 
Коментарі (0)