Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГЯк заповнити документи на субсидію
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

Як заповнити документи на субсидію

Столична влада вирішила роз'яснити киянам, як правильно заповнювати документи на отримання житлових субсидій. Детальні інструкції дивіться нижче.

До 15 квітня та до 1 листопада цього року, підприємства, які надають послуги з газопостачання, електропостачання та централізованого опалення повинні забезпечити столичних споживачів бланками заяв, деклараціями та інформаційними листами щодо їх заповнення для отримання субсидій на житлово-комунальні послуги. Про це йдеться у роз’ясненні від Київської міської державної адміністрації.

Відтак, після заповнення заяву та декларацію необхідно подати до районних управлінь праці та соціального захисту населення з 1 травня. Документи можна відправити поштою.

Роз’яснення щодо заповнення бланку на субсидію

Заява про призначання субсидії на житлово-комунальні послуги

1. Заяву заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації (або особа, яка фактично сплачує вартість одержуваних послуг). Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла. При цьому, крім Заяви та Декларації, заборонено вимагати від громадян інші документи, довідки тощо.

2. У правому верхньому куті має бути зазначено назва місцевого управління соціального захисту населення, до якого подається Заява.

                               Натисніть для збільшення

3. У заяві зазначаються відомості про особу: прізвище, ім’я по батькові, зареєстроване місце проживання (для орендарів – фактичне місце проживання) із зазначенням адреси житла: поштовий індекс, населений пункт, вулиця, номер будинку, квартири), контактний номер телефону, реквізити паспорта громадянина України (серія, номер, ким і коли виданий), реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Натисніть для збільшення

4. У Заяві необхідно підкреслити, на які види послуг призначати субсидію:

- на оплату житлово-комунальних послуг;
- на придбання твердого палива та скрапленого газу (у разі коли житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення).

Якщо домогосподарство користується твердим паливом, скрапленим газом та комунальними послугами, необхідно підкреслити все.

Натисніть для збільшення

5. У Заяві необхідно вказати відомості про житлово-комунальні послуги, якими користується сім’я, зокрема:

1) у графі «Номер особового рахунку» – номер особового рахунку, який міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

2) у графі «Найменування організації, що надає послуги» – назву організації, що міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

3) у графі «Примітки» зазначається наявність або відсутність засобів обліку, а саме: «є лічильник» або «немає лічильника».

Натисніть для збільшення

Зазначені данні можна знайти в Рахунках на сплату за житлово-комунальні послуги.

Натисніть для збільшення

6. У Заяві необхідно відмітити чи розглядати питання призначення субсидії комісією, створеною місцевими органами влади, що здійснюється на підставі обстеження умов проживання сім’ї.

Натисніть для збільшення

Рішення про призначення субсидії комісією приймається у таких випадках:

- заявник є непрацездатною особою, проживає один і бажає отримати субсидію на збільшену площу житла;
- особові рахунки відкриті на особу, яка не зареєстрована;
- з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб (за наявності засобів обліку послуг);
- сім’я протягом 12 місяців перед зверненням здійснила одноразову покупку або оплатила послуги (навчання, будівництва, ремонту, мобільний зв’язок) на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень;
- державним соціальним інспектором з’ясовано, що сім’я має додаткові джерела для існування .

7. Відомості, зазначені у Заяві, засвідчуються підписом особи, а також зазначається дата заповнення Заяви.

Інструкція про порядок заповнення бланку

Декларації про доходи і витрати осіб,
які звернулися за призначенням житлової субсидії

Декларацію заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації (або особа, яка фактично сплачує вартість одержуваних послуг.

У правому верхньому куті зазначається назва місцевого управління соціального захисту населення до якого подається Декларація.

У розділі І:

У позиції 1 вказується: прізвище, ім’я по батькові особи, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації (або особи, яка фактично сплачує вартість одержуваних послуг).

У позиції 2 необхідно зазначити загальну площу житлового приміщення (кв. метрів), кількість поверхів у будинку, а також підкреслити тип будинку: індивідуальний чи багатоквартирний.

Натисніть для збільшення

У позиції 3 вказуються відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих – для осіб, які орендують житло і вказані у договорі оренди, або для індивідуальних забудовників, будинки яких не прийняті в експлуатацію), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги із зазначенням прізвища, ім’я по батькові, дати народження, ідентифікаційного номера (за наявності) таких осіб. У графі «Примітки» можливо зазначити, що конкретна особа не проживає і їй не нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

Натисніть для збільшення

У розділі ІІ:

заповнюються відомості про всі види доходів (заробітна плата, пенсія, допомога (крім її частини, виплата якої здійснюється одноразово, зокрема, при народженні дитини), стипендія, грошове забезпечення, аліменти, виплати відповідно до умов цивільно-правового договору, доходи від підприємницької діяльності, здачі майна в оренду, від продажу майна та немайнових прав, сільськогосподарської продукції, дивіденди, проценти від розміщення депозитів тощо) осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих, зазначених у договорі оренди), за попередній календарний рік (12 місяців 2014 року) без урахування податку з доходів фізичних осіб. У графі «Джерело доходу» – назва установи, організації, підприємства, де отримується дохід.

Натисніть для збільшення

У розділі ІІІ:

вказується інформація про особу, яка здійснила одноразову купівлю майна або оплату послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень із зазначенням виду, вартості, дати здійснення купівлі (оплати) майна або послуг.

Відомості, зазначені у Декларації, засвідчуються підписом особи, а також зазначається дата заповнення Декларації.

Натисніть для збільшення


 

Если Вам необходима такая услуга как разработка сайтов киев, то советуем обратить внимание на ресурс: my-master.net.ua. Коллектив профессионалов сделает Ваш продукт узнаваемым за приемлемую для Вас цену.

 
Коментарі (4)
Инна4
18 Квітня 2015 p. 09:25
Добрый день! Информация полезная и разобраться в ней можно. Только я не пойму как выживать и оплачивать квартиру и услуги в данной ситуации. Указывать доходы нужно за прошлый 2014 год. Сейчас на носу май 2015. И то что все поменялось и на данный момент средств для существования меньше чем скоро будут стоить коммунальные услуги неважно. В прошлом году в квартире проживало 4-человека. Мама с ребенком в неоплачиваемом декретном отпуске (выплаты на ребенка до двух лет + мать одиночка). И ее родители - два пенсионера. Бабушка - работающий пенсионер (пенсия + зп) а дедушка - пенсионер по инвалидности перенесший первый инсульт осенью 2013. Итак на первую половину года - дохода вроде как предостаточно для оплаты еще тех коммунальных услуг. Дальше же у дедушки случается второй инсульт и он слег полностью. Все средства уходят на больницу, уход и лекарства. 4 месяца ада завершаются все таки летальным исходом. И для того чтобы похоронить дедушку приходится еще и влезть в долги. С августа 2014 минус пенсия по инвалидности. Итак мы как то вытянули прекрасный 2014 год. И вот коммунальные услуги выросли в цене и цены на продукты тоже. А в 2015 году бабушке 29 апреля исполняется 60 лет и ее сокращают на работе, так как кризис и им незачем держать пенсионера. А в мае заканчиваются выплаты по достижению внуком 2-х лет. И из дохода на эту семью остается пенсия бабушки 1400 грн и выплата как матери одиночке 300 грн. Уже сейчас квартплата с телефоном состовляет свыше 1000 грн. За какие средства этой семье жить дальше. Но по закону мы должны подать декларацию о доходах прошлого 2014 года. Отличного года в нашей семье! Спасибо, страна что заботишься о нас и придумала субсидии при таком непомерном росте на коммунальные услуги и цен на продукты.
Владимир3
18 Квітня 2015 p. 09:57
Нельзя отчаиваться , держитесь !
Тата3
18 Квітня 2015 p. 17:58
Инна, там же четко написано:заповнюються відомості про всі види доходів (заробітна плата, пенсія, допомога (крім її частини, виплата якої здійснюється одноразово, зокрема, при народженні дитини)
Коля Пухов2
19 Квітня 2015 p. 19:17
Думаю, що переважній більшості претендентів на субсидію буде в ній відмовлено ще до розгляду поданих документів. Адже якщо соціальний інспектор, який прийде перевіряти побутові умови, не потрапить до помешкання сім"ї, що претендує на субсидію, то незалежно від статків цієї сім"ї, їй у субсидії буде відмовлено. А не потрапити перевіряючий може із самих різних причин, у тому числі і із своїх власних.