Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГНацкомісія хоче підвищити тарифи для «Київенерго»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

 



 

 



 

Нацкомісія хоче підвищити тарифи для «Київенерго»

До столиці наближається чергове підвищення тарифів на теплову енергію. НКРЕКП нещодавно оприлюднила відповідний проект Постанови.

Невдовзі кияни платитимуть за тепло більше. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, має намір переглянути для ПАТ «Київенерго» тарифи на теплову енергію для потреб населення. Про це йдеться у відповідному проекті Постанови НКРЕКП, оприлюдненому на сайті регулятора з 21 січня ц.р.

Зокрема, у документі зазначається, що тариф на теплову енергію з 531,10 грн/Гкал (без ПДВ) зросте до  594,03 грн/Гкал (без ПДВ). 
 
При цьому тариф на виробництво теплової енергії становитиме 508,08 грн/Гкал (без ПДВ); тариф на транспортування теплової енергії – 82,84 грн/Гкал (без ПДВ); тариф на постачання теплової енергії – 3,11 грн/Гкал (без ПДВ).
 
 
Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у Києві перерахують плату за опалення у 400 квартирах через недогрів. Такі висновки зроблені за результатами роботи комісій, які обстежували квартири.
 
Коментарі (3)
Санечка В.2
25 Січня 2016 p. 14:53
снова? мы же еще действующие тарифы субсидию не успели оформить.
Коля Пухов
25 Січня 2016 p. 19:50
Не тарифи і ціни зростають, а знецінюються українські гроші -- лише зовні це виглядає як підвищення цін і тарифів. Перерахуйте квартплату у доларах або євро по реальному сьогоднішньому курсу і ви побачите, що ніякого зростання тарифів немає: приблизно таку суму ви платили за комуналку рік, два , три , і т.д. тому. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Наша національна "валюта" -- гривня законодавчо не прив"язана ні до жодного драгметалу, ні до якого-небудь іншого ресурсу держави. Це значить, що можновладці можуть знецінювати гривню практично безкінечно.Тенденцію постійного знецінення українських національних грошей було закладено ще на початку 1992 року. В 1992 році купонокарбованець прирівняли до радянського рубля і з 1992 року по 1996 рік купонокарбованець знецінився у сотні тисяч разів. У 1996 році купонокарбованець обміняли на гривню по курсу сто тисяч купонокарбованців за одну гривню, і з 1996-го року до 2014-го року гривня знецінилась приблизно у 20 разів. А починаючи з 2014 року швидкість знецінення гривні значно зросла і зараз вже майже така ж , як і купонокарбованця у 1992-1996 роках.
Коля Пухов
30 Січня 2016 p. 19:32
Знецінення грошей -- це не що інше, як тихий грабунок людей владою, оскільки українських грошей влада може надрукувати скільки завгодно.